Přeji hezký den! Od 12.6 do 8.7.2024 jsem v zahraničí a nebudu schopen odesíalt Vaše objednávky. Vše objednané tedy odešlu hned po mém příjezdu.

Jako poděkování za strpení nabízím slevový kód 10% na celý sortiment - kód kupónu "sleva10" uplatněte v košíku. 

Díky za pochopení! :) 

Martin Těšík - TESI.cz

Zpětné vazby - Frézovací šablony Vario

Vždy po prodeji variabilních frézovacích šablon Vario mě zajímá, jak se s nimi zákazníkům pracuje. Zajímá to i Vás? Na této stránce najdete zpětnou vazbu od mých spokojených zákazníků, kteří již minimálně jednu šablonu Vario mají. Pokud tedy váháte s nákupem, jejich feedback Vám může pomoci při rozhodování. Na konci stránky poté přidávám fotky, které mi zákazníci poslali přímo z použití.

“Šablona splňuje naše požadavky 👍 super je ze jsou vždy 2 šrouby na dotažení proti sobě  to je oproti festool šablonám 100% jinak zatím vse funguje jak má, nastavení šablony je také příjemné , i plastové nástavce  na uchycení sverek jsou v pohode a když se budou používat rozumně tak myslím ze vydrží dlouho .

Za mě děláte velice pěknou práci za slušné peníze 👍”

Nejmenované truhlářství“Musím to jen chválit, splnilo to přesně moji představu. Koupil jsem si ještě negativně pozitivní diamantovou frézu a dohromady to funguje bezvadně.Za info o každé novince budu rád. Ať se vám daří.”

Petr

“Šablona naprosto splnila mé očekávání a jsem s ní nad míru spokojený.”

Michael“Šablony jsou přesně v té sestavě co jsem objednal včetně doplňku plně použitelné k frézování stupňů a pod stupňů bez nutnosti pře nastavování. Výborně jste vymyslel upínání šablony, to je skvělé.”

Ńejmenované truhlářství “šablona funguje skvele,jediné co je možná k přemýšlení,je uchycení svorek(plasty z 3D tiskárny jsou náchylné k prasknutí,pokud je víc utahnete-což někdy musíte,aby se šablona neposunula)bohužel profil hliníku šablony uchyt neumožňuje” Vyřešeno pomocí úhelníků z kovu.

DanielŠablonu jsem právě využil při výrobě dubových schodů. Za mě je šablona perfektně zpracovaný výrobek. Obzvláště utahování z vrchu je velmi příjemné a rychlé. Úhlové dorazy na spodní stranu by se při vyrobě schodů určitě využily. Jsem zvědav na další vylepšování vaší šablony.  Vyřešeno pomocí úhelníků z kovu.

Nejmenované truhlářstvíJsem velice rád že jsem našel Váš eshop s produktem co jsem hledal. Se šablonou jsem již několikrát pracoval a jsem velice rád že je opravdu hodně přesná ( když nastavíte co potřebujete :-)   je funkční, pevná a systém utahování a nastavování je o 1000% lepší než na podobné šabloně od Festool.Jsem nadšený že přemýšlíte a snad již máte vymyšlené prodloužení profilů. Jak jste psal kolikrát bych chtěl frézovat dřez nebo varnou desku :-) a hodil by se větší rozsah. 

Myslím a jsem si jist že zakoupím v budoucnu další produkty :-)

Martin