🌳 Od 24.9. do 30.9. budu mimo ČR a nebudu schopen expedovat zásilky. Všechny Vaše objednávky tedy vyexpeduji hned po návratu. Díky za pochopení! Martin Těšík - TESI.cz

Možnosti platby

Objednávku můžete uhradit dobírkou (v případě volby vyzvednutí na pobočce Zásilkovny lze platit kartou i hotově), bankovním převodem nebo online prostřednictvím platební brány.

V případě volby platby na dobírku zaplatíte objednávku až při převzetí zboží od dopravce / přímo na pobočce Zásilkovny.

přesném termínu doručování zásilky, či možnosti platby budete informováni vámi zvoleným dopravcem prostřednictvím SMS.

Při platbě převodem na účet trvá zhruba 1-3 pracovní dny než se platba přičte do našeho systému. Zásilku odesíláme ihned, jakmile se platba připíše na náš účet.
Platbu převodem posílejte na účet

    • // CZK ÚČET // 2101029565/2010
    • // EUR ÚČET // IBAN: CZ2620100000002100842693 | SWIFT: FIOBCZPPXXX. 
    • Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky - všechny tyto informace jinak najdete v emailu, který jste po vytvoření objednávky obdrželi.

Správně vyplněný variabilní symbol nám výrazně zrychlí a zjednoduší proces párování.

Pokud vámi vytvořená objednávka se zvolenou možností platby bankovním převodem nebo platební bránou, nebude do 14 dnů zaplacena, bude automaticky stornována.

Možnosti dopravy

Naše produkty se snažíme expedovat v co nejkratším možném čase. Pro zjištění aktuálních možností doručení zboží si prohlédněte tabulku níže. Doba doručení je orientační a může se v závislosti na vytíženosti dopravce změnit.

Způsob doručení Doba doručení Cena Dobírka

Na výdejní místo

2-3 dny 99 Kč +39 Kč

Doručení na adresu

2-3 dny 139 Kč +39 Kč
- Zdarma -