Přeji hezký den! Od 12.6 do 8.7.2024 jsem v zahraničí a nebudu schopen odesíalt Vaše objednávky. Vše objednané tedy odešlu hned po mém příjezdu.

Jako poděkování za strpení nabízím slevový kód 10% na celý sortiment - kód kupónu "sleva10" uplatněte v košíku. 

Díky za pochopení! :) 

Martin Těšík - TESI.cz

O mně

Dřevu zdar! Jsem Martin „Těši“ Těšík a již od mládí miluju tvořit ze dřeva. První to bylo vyřezávání do klacíků na táborech, pak rozkládací přistýlka k posteli a zkoušel jsem i vlastní didgeridoo. Dřevo mě zkrátka bavilo. Vystudoval jsem VUT strojárnu v Brně a ta mi dala trochu větší rozhled v materiálech, co všechno se dá zkontruovat a vymyslet, ale hlavně mi ukázala jak. Jsem hodně orientovaný na efektivitu. Mám rád, když se věci dějí tak, jak mají, a když jde práce rychle od ruky. A i potom přemýšlím, jak se dá co zrychlit a zlepšit. A přesně takto začaly vznikat zlepšováky, šablony a produkty, které mi v minulosti pomohly, ušetřily hodně času a peněz. A všechny moje výmysly chci teď nabídnout i dál a pomoct všem, kteří ze dřeva tvoří. Nabízím produkty, které potřebují málo zkušeností, ale nabídnou hodně. 

Skoro všechny truhlářské přípravky vyrábím sám v otevřené dílně Fablab  . Je to moje základna, kde trávím nejvíce času někdy až do pozdních nocí. Nejvíce stojím v mechadílně, kde testuji vše, co se mi podařilo vymyslet a vyrobit a nebo mě najdete u laserových řezaček. Fablab je skvělý v tom, že nabídne každému stroje na práci, ale i nekonečno šikovných a přátelských lidí, kteří sdílí stejnou vášeň - Tvořit. Ve fablabu jsem začínal s pár malými projekty dokud jsem se nenaučil dostatečně dobře na jednotlivých strojích, abych byl dostatečně připravený nabídnout výrobky i dále do světa.

Máte nějaký dotaz? Neváhejte a sem s ním! 

Ing. Martin Těšík

info@tesi.cz

+420 775 621 312