Přeji hezký den! Od 12.6 do 8.7.2024 jsem v zahraničí a nebudu schopen odesíalt Vaše objednávky. Vše objednané tedy odešlu hned po mém příjezdu.

Jako poděkování za strpení nabízím slevový kód 10% na celý sortiment - kód kupónu "sleva10" uplatněte v košíku. 

Díky za pochopení! :) 

Martin Těšík - TESI.cz

Vario - Frézovací šablony

Frézovací šablony Vario Vám pomůžou vytvořit dokonalou čtvercovou a obdélníkovou díru libovolné velikosti od několika centimetrů až po 200x200cm za použití horní frézky a kopírovacího kroužku nebo frézy s horním ložiskem. Po dokončení projektu ji lze jednoduše přenastavit a využít znovu. Když už ji náhodou nepotřebujete, můžete ji rozložit a schovat do malého prostoru, kde na Vás počká až do dalšího projektu. Už žádná kupa jednoúčelových frézovacích šablon, na které se práší do nekonečna! Frézovací šablona Vario je alternativou k Festool MFS.

Moje doporučení: Frézovací šablona Vario 400 na malé výřezy. Frézovací šablona Vario 700 na velké výřezy. Frézovací šablona Vario 400+700 na frézování stupně i podstupnice zároveň.

Sortiment neustále vylepšuji a již nyní jsou v nabídce prodlužovací profily, náhradní díly, vylepšení pro BOSCH a FESTOOL svorky a další.

Chcete zjistit, jak vznikala první frézovací šablona Vario? Dočtěte se v článku na blogu zde!